Revolicionierių tauta vadinama Prancūzija vis dar krečiama streikų aviacijos rinkoje. Nuo kovo mėnesio besitęsiantys skrydžių bendrovės „Air France“ streikai jau sutrikdė ne vieną skrydį. Tačiau, panašu, kad darbuotojai vis dar neranda bendro sprendimo su savo vadovybe, todėl paskelbė dar keturias streiko dienas.

Keliautojai, vykstantys su prancūzų oro linijomis, turėtų įsidėmėti keturias gegužės dienas – 3, 4, 7 ir 8. Būtent šiomis dienomis profesinės sąjungos, atstovaujančios „Air France“ darbuotojus, paskelbė streiką. Neabejojama, kad tomis dienomis keleiviai susidurs su skrydžių vėlavimais ir atšaukimais.

Air France strikes - Skycop

Kaip teigiama bendrovės „Air France“ interneto portale, šiuo metu yra analizuojama situacija dėl galimų tvarkaraščių pakeitimų ir kai tik bus žinomi galimi skrydžių pasikeitimai, informacija bus paskelbta viešai.

„Streikų skaičius kasmet tik auga. Deja, tačiau keleiviai neišvengiamai į tai bus įtraukti –  vėluojantys ar atidėti skrydžiai neabejotinai neigiamai paveiks jų planus. Vos pastebėję šią problemą pradėjome ją nagrinėti, o dabar jau esame priešpaskutinėje proceso fazėje – mūsų peticija tarptautinėje platformoje „Avaaz“ renka nusivylusių europiečių parašus“, – teigia Marius Stonkus, skrydžių kompensavimo bendrovės „Skycop“ vadovas.

Surinkus parašus bendrovė pateiks peticiją Europos Sąjungos institucijoms, kurios bus priverstos persvarstyti EK reglamentą Nr. 261/2004 ir jo aktualumą šių dienų įvykiams. Jei ir jūs esate patyrę nesklandumų dėl oro linijų streikų, skrydžių kompensavimo bendrovės „Skycop“ sukurtą peticiją galite pasirašyti paspaudę ant žemiau esančios nuorodos.

https://secure.avaaz.org/en/petition/European_Commission_president_JeanClaude_Juncker_European_Parliament_pre_Skycopcom_Passengers_caught_up_in_flight_distur/?cQRoRmb.

9 valandas vėluojantis skrydis nežinioje paliko 229 keleivius
Sekantis pranešimas

9 valandas vėluojantis skrydis nežinioje paliko 229 keleivius