Didžiosios Britanijos sostinės Londono oro uostuose prieš šventinį laikotarpį šimtai keleivių susidūrė su skrydžių atšaukimais ir skrydžių vėlavimais. Oficialiai teigiama, kad skrydžiai buvo atidėti arba atšaukti dėl susidariusio plikledžio.

Jungtinės Karalystės meteorologų biuras jau vakar įspėjo visuomenę dėl sunkių oro sąlygų centrinėje Anglijoje ir dalyje Velso. Anot „British Airways“ atstovų, dėl plikledžio pirmadienį iš ties sutriko skrydžiai ir oro linija buvo priversta atšaukti arba atidėti keliasdešimt skrydžių – iš viso bendrovės buvo priverstos atšaukti apie 50 skrydžių iš ir į Londono Hitrou oro uostą. Atidėtų skrydžių, vėluojančių skrydžių ir atšauktų skrydžių užfiksuota ir Londono Gatviko bei  Londono Sičio oro uostuose. Skrydžių kompensavimo bendrovė SKYCOP pasidalino turimais duomenimis apie situaciją.

„Pagal mūsų turimą informaciją, padidintas įprastas tarpas tarp nusileidimų ir pakilimų, todėl tai paveikė visus šios dienos skrydžius ir veikiausiai turės įtakos rytojaus kelionėms. Deja, tačiau tokiu atveju kompensacija už vėlavusį skrydį ar už atšauktą kelionę visiems nukentėjusiems nepriklauso. Nepaisant to, tikslūs duomenys sako, jog tam tikruose Didžiosios Britanijos oro uostuose situacija galbūt ir nebuvo tokia bloga, kokią ją nupiešė bendrovių atstovai. Štai Mančesterio oro uostas yra pakankamai nedidelis, todėl jame veiksmas mūsų žiniomis nebūtinai turėjo sustoti, todėl pasitikrinti dėl kompensacijos už atšauktą ar vėluojantį skrydį – verta“, – teigė Marius Stonkus, bendrovės SKYCOP vadovas.

Apsišarvuokite kantrybe: 5 patarimai skrendantiems Kalėdiniu laikotarpiu
Sekantis pranešimas

Apsišarvuokite kantrybe: 5 patarimai skrendantiems Kalėdiniu laikotarpiu