Gegužės 8 dieną streiką surengę oro eismo kontrolės darbuotojai neketina sustoti – keturioms valandoms prisijungs prie nacionalinio transporto streiko birželio 8 – ąją.

Kelių skirtingų aviacijos pramonės sektorių darbuotojai nusprendė surengti streiką nuo 13val. iki 17val. vietos laiku. Prie streiko akcijos prisijungs „Bolognia Guglielmo Marconi” tarptautiniame oro uoste dirbantis antžeminis personalas, oro eismo kontrolės specialistai ir „Blue Panorama airlines” bei „Air Italy” lėktuvo įgulos nariai. Dėl vykdomo streiko neabejotinai bus atidėtų ir atšauktų skrydžių, todėl oro keleiviai, vykstantys iš ar į Italiją, turėtų pasitikrinti savo skrydžio informaciją.

Streikas Italijoje-Skycop

Oro keleivius šis streikas neabejotinai paveiks: vykstantys vietiniu transportu ar traukiniais iš įvairių Italijos miestų į vietos oro uostus, keliautojai susidurs su nepatogumais. Tam įtakos turės prie streiko prisijungę traukinių bei vietinio transporto darbuotojai. Pastarieji žada streikuoti 4 valandas, o traukinių darbuotojai – 8. Dėl šios priežasties keliautojai turėtų pasitikrinti maršrutus ir galimybes netrukdomai pasiekti oro uostą.

Vis dėlto keleiviai neturės galimybių gauti kompensacijos už sutrikdytus skrydžius. Remiantis EK 261/2004 reglamento nuostatomis, streikai yra traktuojami kaip ypatingos aplinkybės.

„Streikų skaičius kasmet tik auga. Deja, tačiau keleiviai neišvengiamai į tai bus įtraukti –  vėluojantys ar atidėti skrydžiai neabejotinai neigiamai paveiks jų planus. Vis dėlto oro linijos turėtų nepamiršti EK 261/2004 reglamento nuostatų, kuriomis remiantis turės pasirūpinti savo keleiviais“, – pasakojo Marius Stonkus, skrydžių kompensavimo bendrovės „Skycop“ generalinis direktorius.

3 Europos deimantai ramioms vasaros atostogoms
Sekantis pranešimas

3 Europos deimantai ramioms vasaros atostogoms