Informuojame, kad išsiveržus Šinmoedakės ugnikalniui, esančiam pietų Japonijoje, buvo atšaukta daugelis skrydžių tiek iš netoliese esančio oro uosto, tiek ir į jį. Iš ugnikalnio išsiveržė pelenų ir dūmų debesis į tūkstančių metrų aukštį.

Japonijos Meteorologijos Agentūros teigimu buvo užfiksuoti keli ugnikalnio išsiveržimai, kurie pelenus iškėlė į daugiau nei 2 kilometrų aukštį. Dėl šios priežasties regione buvo atšaukta apie 80 skrydžių.

Dėl įvykusio išsiveržimo, vietos pareigūnai apribojo priėjimą prie kalno. Ketvirtadienį pavojinga zona gali būti plečiama iki 3 kilometrų spindulio.

1967 Džeimso Bondo filme „Gyvenk du kartus“ nufilmuotas  421 metro aukščio ugnikalnis yra maždaug 985 kilometrai nuo sostinės Tokijo. 110 aktyvių ugnikalnių turinti Japonija priklauso vadinamajam Ramiojo vandenyno Ugnies žiedui, kuris pasižymi aktyvia vulkanine ir seismine veikla.

Remiantis Europos tarybos išleistu reglamentu nr. 261/2004, kai skrydžiai yra atidedami ar atšaukiami dėl ekstremalių oro sąlygų, keleiviams kompensacijos nepriklauso.

Esame skrydžių kompensavimo bendrovė Skycop. Jei turėjote atidėtą ar atštauktą skrydį, visada galite kreiptis į mus prašydami kompensacijos ČIA. Mūsų specialistai patikrins ar Jums priklauso kompensacija. Jei taip – pasirūpins ir jos išieškojimu iš oro linijos.

Moters dieną Italija planuoja pasitikti streikuodama
Sekantis pranešimas

Moters dieną Italija planuoja pasitikti streikuodama