„Skycop“ - pagrindinis LKL (Lietuvos krepšinio lygos) čempionų, Kauno „Žalgirio“, rėmėjas Eurolygoje 2017/2018

Pasiekęs susitarimą su skrydžių kompensavimo bendrove „SKYCOP“ „Žalgiris“ tapo pirmuoju krepšinio klubu Europoje, turinčiu garantiją, jog nei vienas komandos skrydis į Eurolygos rungtynes specialiu „Boeing 737“ verslo klasės lėktuvu nevėluos ar nebus kitaip sutrikdytas.

Praeityje su vėluojančiais ir atšauktais skrydžiais skaudžiai susidūrę žalgiriečiai džiaugėsi, kad ateinančio sezono metu nuobodžiauti prie įlaipinimo vartų laukimo salėje neteks. Komandos treneris Š.Jasikevičius yra įsitikinęs, kad sklandūs skrydžiai į rungtynes išvykoje gali „Žalgirio“ komandai atnešti 2-3 papildomas pergales.

„Užsakomieji reisai į Eurolygos rungtynes yra stiprus šuolis į priekį, apie kurį anksčiau net nedrįsdavome pasvajoti. Tai stipriai palengvins komandos pasiruošimo ir kelionių procesą. Smagu, kad tuo pačiu pradedame darbą ir su profesionalia „SKYCOP“ komanda, kuri užtikrins, kad visi suplanuoti skrydžiai vyktų laiku, ir gins mūsų teises, atsiradus nesklandumams, – naujos partnerystės privalumus įžvelgia Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Š.Jasikevičius. – Dažnai keliaujant teko susidurti ir su skrydžių vėlavimu, ir atšaukimu, kas sukelia daugybę nepatogumų – nesvarbu, ar kalbame apie komandos tikslus, ar kiekvieno kito keleivio verslo ar asmenines keliones. Tai labai nemalonu, atima daug laiko ir kantrybės. Tokiais atvejais labai praverčia turėti patikimą partnerį, kuris kovos už tavo teises.“

„SKYCOP“ vadovas Marius Stonkus džiaugėsi: „Turėdami ilgametę patirtį aviacijos versle, džiaugiamės ateinantį sezoną galėdami padėti Kauno „Žalgiriui“ išvengti skrydžių trikdžių ir pasiekti TOP 8 etapą Eurolygoje.“

Kauno „Žalgiris“ – seniausias ir tituluočiausias krepšinio klubas Lietuvoje. „Žalgiris“ jau 19 metų iš eilės atstovauja Lietuvai Eurolygoje. Žalgiriečiai 1998–1999 m. sezone tapo Eurolygos čempionais. „Žalgiris“ 2016–2017 metų sezone varžėsi LKL ir Eurolygoje. 2017–2018 m. rungtyniaus Eurolygoje.

Apie bendradarbiavimą rašo: http://zalgiris.lt/news/bc-zalgiris/67407/

Zalgiris Kaunas coach Jasikevicius-Skycop