Panašu, kad „Air France“ darbuotojus atstovaujančios profesinės sąjungos ir oro linijų vadovybė ir toliau neranda bendro sprendimo, todėl nuspręsta streiką pratęsti dar keturiomis dienomis. Dėl šių streikų tikėtini skrydžių sutrikdymai.

Aplink ar per Prancūziją keliaujantys asmenys, tikėtina, kad susidurs su neplanuotais nemalonumais. Dėl papildomų keturių streiko dienų, kurias paskelbė profesinės sąjungos, 17, 18, 23 ir 24 dienomis, keleiviai susidurs su atidėtais ir atšauktas skrydžiais. Be šių dienų jau yra paskelbti ir suplanuoti streikai 7, 10 ir 11 dienomis.

Keleiviai jau intensyviai skundžiai skrydžių sutrikdymais:

Flight delays and cancellations - Skycop

„Skaičiai iš ties stebinantys – jei įvertintume streikų kainą keleiviams, t.y. kokią sumą pinigų keliautojai, patyrę nesklandumus, turėjo gauti už moralinę žalą bei patirtą stresą – ji siektų 6 milijardus eurų“, – sunkiai protu suvokiamus skaičius dėstė Marius Stonkus, „Skycop“ vadovas. „Vos pastebėję šią problemą pradėjome ją nagrinėti, o dabar jau esame priešpaskutinėje proceso fazėje – mūsų peticija tarptautinėje platformoje „Avaaz“ renka nusivylusių europiečių parašus.“

Surinkus parašus bendrovė pateiks peticiją Europos Sąjungos institucijoms, kurios bus priverstos persvarstyti EK reglamentą Nr. 261/2004 ir jo aktualumą šių dienų įvykiams. Jei ir jūs esate patyrę nesklandumų dėl oro linijų streikų, skrydžių kompensavimo bendrovės „Skycop“ sukurtą peticiją galite pasirašyti paspaudę ant žemiau esančios nuorodos.

https://secure.avaaz.org/en/petition/European_Commission_president_JeanClaude_Juncker_European_Parliament_pre_Skycopcom_Passengers_caught_up_in_flight_distur/?cQRoRmb

„Air France“ tęsia streiką: planuojami vėluojantys ir atšaukti skrydžiai
Sekantis pranešimas

„Air France“ tęsia streiką: planuojami vėluojantys ir atšaukti skrydžiai