Atostogas į Turkijos kurortinį miestą Antaliją suplanavę turistai susidūrė su itin dideliais nemalonumais – skrydis atidėtas jau 9 valandas. Vis dar nėra aišku kada keleiviai galės sėkmingai pasiekti kelionės tikslą.

Su nekantrumu kelionės laukiantys poilsiautojai, turėję išskristi 5:45 ryte iš Vilniaus oro uosto į Antaliją su “Small planet airlines” oro linijomis, pasakojo, kad skrydžių bendrovės atstovai niekaip negali pateikti tikslios informacijos dėl skrydžio. Pirminiais duomenimis, aviakompanijos darbuotojai teigė, kad skrydis bus vykdomas pakaitiniu lėktuvu, kuris talpina 180 keleivių, todėl buvo pradėta ieškoti 40 savanorių, kurie galėtų skristi vėlesniu reisu. Vis dėlto, pradėjus savanorių atranką buvo nuspręstą, kad 180 keleivių talpinančio lėktuvo nebebus.

Atidėtas skrydis iš Vilniaus į Antaliją

Šiuo metu keliautojams yra suteiktas tik nemokamas viešbutis, maitinimas arba 12 eurų vertės kuponas oro uoste. Tačiau šalia šių paslaugų, visiems šio skrydžio keleiviams priklauso ir 400 € kompensacija. Keleiviams atsisakius vykti kitu numatytu laiku ir susigrąžinus pinigus už skrydžio bilietus, kompensacija vis tiek turi būti išmokėta.

Skrydžių kompanijos atstovai informavo, kad artimiausias skrydis numatomas vidurnaktį – 23 val. 40 min. Tačiau į šį skrydį pateks tik nedidelė dalis keleivių.

Dėl atidėto skrydžio iš Vilniaus į Antaliją, remiantis EK 261 reglamentu, keleiviams priklauso 400 € siekianti kompensacija. Norėdami be rūpesčių atgauti jums priklausančią kompensaciją, galite užpildyti Skycop pretenzijos formą.

Pasiruoškite: tikimasi atidėtų ir atšauktų skrydžių dėl streiko Marselyje
Sekantis pranešimas

Pasiruoškite: tikimasi atidėtų ir atšauktų skrydžių dėl streiko Marselyje